Nie ulega wątpliwości że pierwsze urodziny dziecka to ogromne wydarzenie zarówno wśród rodziny jak i bliskich. Swoją rangą nieznacznie ustępują samym narodzinom – często wyprawiane w restauracjach w podniosłej atmosferze imprezy pozwalają uczcić pierwsze trzysta sześćdziesiąt pięć dni malucha na tym świecie. Jednak taka impreza to nie tylko doskonała okazja do spotkania z rodziną czy przyjaciółmi ale również i doskonały powód aby obdarować dziecko prezentami. Tylko, że w tym momencie rodzi się największy problem – co podarować takiemu maluchowi? Wybór jest ogromny, bowiem sklepowe póki uginają się od najróżniejszych zabawek, a i te na których znajdują się ubrania im nie ustępują. Dla wielu osób wybór prezentu stanowi ogromny problem, bowiem nikt z nas nie chciał by aby jego prezent nie spodobał się dziecku, bądź trafił w kąt i zbierał kurz. Na jaki prezent zatem warto się zdecydować? Postaramy się to podpowiedzieć!

Zabawki, ubrania, czy może… pieniądze?

Jenod zabawkiW okolicach pierwszego roku dziecko jest niezwykle ciekawe świata oraz próbuje dokonywać swoich pierwszych kroków. Co więcej wielu dzieciakom ta sztuka się udaje i mając roczek niepewnie stąpają wokół rodziców. Jakie zatem powinniśmy podarować zabawki? Naszym zdaniem najlepsze będą te, które wzbudzą kreatywność i będą rozwijały dziecko. Przykładem są np. Janod zabawki, który w swojej ofercie posiada ogromną ilość najróżniejszych zabawek, których przede wszystkim naturalne wykonanie nie zagraża zdrowiu dziecka. Nie można również zapomnieć że Janod zabawki rozwijają – to główna cecha ich popularności. W bogatej ofercie tego producenta znajdziemy między innymi – magnetyczne układanki, które pozwolą w dziecku wzbudzić jeszcze większą ciekawość świata, magnetyczne maty do gry w rzutki, które niesamowicie wpłyną na zręczność i sprawność fizyczną dziecka czy magnetyczne puzzle w kształcie rybki z wędką. Całą ofertę można przejrzeć tutaj: https://www.coocoo.pl/firm-pol-1387033616-Janod.html.

Inne ciekawe pomysły

Jeśli jednak nie chcemy podarować dziecku zabawki, warto rozważyć możliwość zakupu ubrań – śpioszki, sukienka czy inne elementy ubioru na pewno się, zwłaszcza gdy dziecko zacznie chodzić i poznawać bliżej świat przy czym niemiłosiernie brudząc wszystko co będą miały na sobie. Ostatnim prezentem, który możemy tutaj wymienić są oczywiście pieniądze. Jeśli nie jesteśmy pewni co do prezentu dla dziecka może właśnie warto podarować jego rodzicom gotówkę – oni na pewno doskonale zdają sobie sprawę z tego co jest niezbędne dziecku, również dzięki temu mamy pewność, że nasz prezent nie będzie stał w kącie i zbierał kurz. Co więcej, gotówka jest jednym z najczęstszych podarunków na pierwsze urodziny dziecka.