Dzisiaj przyzwyczajamy się do coraz większej wygody. Dlatego jak chodzi na przykład o to jak kupić bilety, Opener czy inne ciekawe i przede wszystkim bardzo popularne imprezy to dzisiaj znacznie więcej możliwości. Przede wszystkim jest bardzo wiele portali na których można znaleźć bilety w bardzo atrakcyjnych cenach. To jednak nie oznacza że są one bez problemu dostępne dla wszystkich zainteresowanych osób.

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę to, że ich ilość jest ograniczona, i tylko pewna ilość osób może nabyć interesujące ich bilety, Opener na przykład może być dobrym tego przykładem. Impreza cieszy się bardzo dużą popularnością i ilość zainteresowanych osób jest o wiele większa niż ilość biletów udostępnianych przez organizatorów. Dlatego uczestnictwem w imprezie mogą się cieszyć ci którym uda się w pierwszej kolejności kupić bilety, Opener bowiem od kilku lat zaliczany jest do tak zwanych prestiżowych imprez, na których niemalże każdy chciałby być.

Informacje o tym kiedy bilety pojawią się w sprzedaży i w jaki sposób będzie można je kupić pojawiają się niezwykle często na przykład w Internecie. Wystarczy więc śledzić nowości na portalach związanych z muzyką i wydarzeniami, aby być na bieżąco i wiedzieć, kiedy i gdzie można najszybciej zdobyć właśnie bilety na tą niespotykaną imprezę. Jeżeli ktoś jest zapisany do newslettera na stronach, gdzie sprzedawane są bilety z pewnością dostanie informację o rozpoczęciu sprzedaży z dużym wyprzedzeniem w wiadomości mailowej, często także można otrzymać propozycję atrakcyjnej promocji cenowej na zakup biletów.