Aby Twoje przyjęcie urodzinowe wyprawione było z wielkim hukiem, należy zadbać o właściwą dekorację sali, w której odbędzie się uroczystość. Przedstawiamy dla Ciebie kilka pomysłów dekoracyjnych, które wzbogacą oraz upiększą miejsce, w którym wyprawisz swoją urodzinową fiestę. Pamiętaj, na żadnej imprezie nie ma miejsca na nudę, zatem im więcej elementów dekoracyjnych tym lepiej. Zapraszamy do lektury!

Piękne dania

żelki

Na każdym stole najlepszą dekoracją, która możemy tam umieścić, to taka, którą da się również zjeść. Wypieki typu kolorowe muffinki, które przyciągną swoją bogatą prezentacją, z pewnością bardzo szybko znikną z urodzinowego stołu. Nie zapomnieliśmy również o torcie, który na imprezie będzie grał główną rolę. Zadbajmy, aby tort był równie wyjątkowy oraz dekoracyjny, jak pozostałe elementy na sali. Poza tym warto ustawić na stole dodatkowe słodycze, po które będą mogli sięgnąć nasi goście w każdej chwili. Naszą propozycją są słodkości ze sklepu https://candy-shop.pl/pl/c/Zelki-i-Gumy/41, gdzie znajdziesz kolorowe żelki oraz inne słodkie produkty, które będziesz mógł umieścić w specjalnym naczyniu na słodycze.

Urocze naczynia i dekoracje

Oprócz jedzenia, które swoim wyglądem zachęci do spróbowania, postawmy na dekoracyjne naczynia oraz specjalny urodzinowy obrus. Świetnymi schowkami dla słodyczy będą szklane półmiski, do których każdy będzie mógł sięgnąć po ulubioną słodycz. Wygodnym naczyniem, który wykorzystamy jednorazowo są urodzinowe papierowe talerzyki, które po zakończeniu imprezy bez skrupułów wyrzucimy do kosza. Ten sposób pozwoli nam na szybsze uporanie się z bałaganem po zakończeniu przyjęcia. Poza tym mile widziane jest ozdobne konfetti, świeczki czy wazony z kwiatami, które umieścimy na samym środku stołu. Aby każdy z gości wiedział, które miejsce przy stole może zająć lub sami chcemy o tym zdecydować, polecamy specjalne karteczki z imionami i nazwiskami, które rozmieszczą Twoich gości według Twojego urodzinowego planu. W sklepach znajdziecie bardzo wiele propozycji kolorowych oraz zabawnych wizytówek, które dodatkowo dodadzą pięknego wyrazu miejscu, przy którym będziecie wspólnie siedzieć.