Wigilia Bożego Narodzenia zbliża się wielkimi krokami, więc sklepy z zabawkami prześcigają się w proponowaniu coraz to nowych pomysłów na prezenty dla dzieci. Z jednej strony kuszą auta na akumulator, a z drugiej drewniane kolejki. A zaledwie kawałek dalej półki uginają się od zestawów Lego. Jak tu podjąć decyzję?

Drewniane kolejki

Najwięksi miłośnicy kolejek potrafią przeznaczyć cały pokój na stoły z modelami, ale mniejsze zestawy przeznaczone dla dzieci bywają równie zachwycające i gwarantujące wiele godzin wspaniałej zabawy. Wprawdzie są dostępne kolejki plastikowe, jednak to te drewniane są najbardziej urokliwe, pełne starannie wykonanych elementów w żywych kolorach. Istnieje możliwość zakupienia na początek mniejszego zestawu i stopniowego dokupywania kolejnych domków, ciuchci oraz torów, by dziecko mogło budować swój wymarzony świat.

Prezent na gwiazdkę

Własne cztery kółka

Mama ma samochód, tata ma samochód, synek też może mieć swój! Auta na akumulator są małymi cudami, które do złudzenia przypominają prawdziwe modele pojazdów najpopularniejszych marek motoryzacyjnych. Czy to we własnym domu w brzydką pogodę, czy w ogrodzie, czy w parku - Twoje dziecko w dowolnym momencie będzie mogło zasiąść za kierownicą całkiem własnego samochodu! W zależności od ceny, auta na akumulator mogą być skromniejsze i wyposażone tylko w podstawowe funkcje, lub całkiem luksusowe z otwieranymi bagażnikami, włączanymi światłami, radiem na USB i dźwiękami silnika. Wybierając właściwy model należy zwrócić uwagę na wykonanie samochodu oraz poziom bezpieczeństwa jaki zapewni on naszemu dziecku. Ciekawą ofertę dobrze wykonanych pojazdów, możemy znaleźć na https://toysfun.pl/pol_m_POJAZDY-DLA-DZIECI_SAMOCHODY-NA-AKUMULATOR-155.html. Obowiązkowymi elementami powinny być pasy, hamulec i specjalny pilot, dzięki któremu rodzice mogą kontrolować prędkość pojazdu.

Nieśmiertelne klocki

Na marce Lego wychowało się już niejedno pokolenie. Od lat zachwyca ona dbałością o szczegóły i pobudzaniem kreatywności u dzieci, jednocześnie przerażając wizją nadepnięcia na klocki porozrzucane po zabawie. W ogromnej, ciągle powiększającej się ofercie znajdziemy coś dla każdego. Początkujący Jedi z pewnością zachwyci się zestawami ze swojej ukochanej serii filmów dziejących się w odległej galaktyce, zaś miłośnik superbohaterów będzie mógł przeżywać epickie bitwy dzięki zestawom ze świata DC Comics. Syn nie jest zainteresowany popkulturą? Nic straconego! Kolekcja Lego City pozwoli mu zbudować własne miasto z tak niezwykłymi miejscami jak baza badaczy wulkanów, a nawet port kosmiczny!