Woda to życiodajny napój, który zapewnia nam zdrowe funkcjonowanie. Człowiek w ogromnym procencie składa się z wody, dlatego tak ważne jest, aby nie zapominać o nawadnianiu – w zimne, jak i gorące dni. Dzieci szybciej tracę wodę w organizmie, niż osoby dorosłe, dlatego codziennie jako rodzice i opiekunowie zapewniajmy im ten napój. Termosy dla dzieci, czy bidon sprawi, że maluchy nie będą zapominały o napoju, a dzięki ładnemu designowi tych butelek będą chętniej z nich piły.

Bez wody nie ma życia

Woda sprawia, ze czujemy się lepiej, mamy więcej sił. Odpowiednio nawodnieni mamy energię i potrafimy się skoncentrować. Nasza skóra jest jędrna i dużej zachowuje młody wygląd. Dorosły człowiek powinien pić 1,5 litra dziennie wody pod różną postacią. Jeśli tego nie robimy, to szybciej robimy się senni, brakuje nam sił, a nawet popadamy w stany depresyjne. A jak z dziećmi? W tym wypadku nie jest inaczej! Oczywiście ilość wody, jakoś powinien dziennie wypić maluch uzależniona jest od jego wieku oraz masy ciała, ale ten bilans łatwo zmierzyć. Termosy dla dzieci, bidon lub designerska butelka sprawią, że najmłodsi nie zapomną o nawadnianiu.

Jakie termosy dla dzieci wybrać?

Producenci naczyń kuchennych wiedzą co lubią najmłodsi, dlatego na termosach, bidonach, czy śniadaniówkach nie brakuje motywów bajkowych i wszystkich tych najbardziej lubianych przez milusińskich. Ogromną uwagę zwraca się nie tylko na design, ale też na funkcjonalność, tak aby dziecko mogło wygodnie użytkować termos, czy bidon w szkole albo na wycieczce. Termosy dla dzieci (https://www.frankherbert.pl/pol_m_Osobiste_Termosy-dla-dzieci-2622.html) nie przeciekają, są wyposażone w specjalną słomkę lub kubek, długo trzymają ciepło. Łatwo je zamknąć i odkręcić. Są odpowiedniej wielkości i maja wyprofilowane uchwyty pod drobne rączki dziecka. Podobnie jest w przypadku bidonów i śniadaniówek, które są produkowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Maja przyciągać swoim wyglądem, ale przy tym mają być funkcjonalne. Takie małe szczegóły sprawiają, ze dziecko chce z nich korzystać, pić wodę z termosu lub bidona, czy jeść przygotowany posiłek ze swojej śniadaniówki. Dzięki temu omija szerokim łukiem szkolne sklepiki i nie kupuje niezdrowych, słodzonych soków lub gazowanej wody. Zachęć swoje dziecko do picia dużej ilości wody kupując mu ładny bidon, który będzie przydatny nie tylko w szkole, ale też na szkolnej wycieczce, biwaku lub na wspólnej, rowerowej wyprawie. Wpajaj swojemu dziecku zdrowe nawyki żywieniowe, do których będzie się stosował, jeśli będzie posiadał interesujące akcesoria. Termosy dla dzieci, bidony, butelki sprawią, ze najmłodsi będą mieli zawsze pod dostatkiem dawkę świeżej wody, herbaty lub zdrowego soku.