Twój maluch wybiera się do szkoły, na zajęcia lub po prostu na plac zabaw z kolegami a na dworze chlupa i deszcz? Nic straconego! Odpowiedni ubiór w deszczową porę to coś co z pewnością Twój mały szkrab potrzebuje. Nie odmawiaj mu oraz nie odwołuj codziennych zajęć! Odpowiednia odzież ochronna przed zabrudzeniem w postaci plam z błota spowoduje, że maluch pomimo deszczu wróci do domu nie tylko bezpiecznie, ale i w niespotykanej czystości. Gotowa poznać przeciwdeszczowe elementy stroju? Zapraszamy do lektury!

Kalosze

Kalosze dziecięce i parasolTo jeden z rodzajów obuwia, który został specjalnie przystosowany na deszczową porę dnia. Jest to jeden z rzadszych rodzajów obuwia, które posiadamy w szafie, uznawany za wielu za zbędny. Pomimo tego kalosze to najlepsze obuwie na deszcz w okresach wiosennych, czy jesiennych. Kalosze dziecięce jak i każde, które można znaleźć w sklepie posiadają wodoodporny materiał, który powoduje, ze woda nie wchłania się do wnętrza buta. Wyższe modele kaloszy dziecięcych ochronią nie tylko nogawki spodni, ale i znaczną powierzchnię ich materiału. W trakcie zabaw, gdy dzieci uwielbiają chlapać się wodą z kałuży będziesz mieć pewność, ze urwis wróci do domu suchy oraz czysty.

Peleryna

Peleryny od lat są wykorzystywane w trakcie pieszych wędrówek w górach i nie tylko. Teraz peleryny to odzież ochronna, która podbiła wszelkie pokazy mody. Wiele projektantów do swoich kreacji wykorzystywało materiały wodoodporne, które w dodatku dzięki swojej przezroczystości nie szpeciły oraz nie psuły codziennej stylizacji. Peleryny dla dorosłych, jak i zarówno dla dzieci można znaleźć w prawie w każdym sklepie ubraniowym. Dla dziecka wybierz pelerynę przeciwdeszczową z kapturem oraz w dłuższym fasonie, które zabezpieczy przed zabrudzeniami. Znaleźć można w wielu kolorach, które z pewnością wybiją się na ulicy w drodze do szkoły.

Parasol

Kolorowy parasol to kolejny przybór przeciwdeszczowy dla Twojego dziecka. Może być alternatywą dla dziecięcej peleryny lub tworzyć z nim spójny komplet. W sklepie dziecięcym znajdziesz różne modele parasoli ze względu na wygląd oraz wielkość. Polecamy wybór parasoli, który będzie można praktycznie zamknąć oraz schować do torby, czy plecaka. Dzięki temu maluch będzie mieścił parasol w każdym plecaku i nie zapomni o jego zabraniu do szkoły. Dzieci lubią posiadać barwne oraz ciekawe przybory, zatem i tym razem wybierz kolorowy artykuł dla swojej pociechy, którym Twoje dziecko będzie mogło się pochwalić przed kolegami.