Zabawkowe traktorki, jak i wszelkiego rodzaju maszyny, cieszą się wśród dzieci, jak i ich rodziców, niesłabnącą popularnością. Dzieci uwielbiają bawić się w małego farmera, udając, że jeżdżą ciągnikiem, karmią zwierzęta, czy też zbierają owoce i warzywa. Sklepy stacjonarne i internetowe oferują szeroki wybór zabawek związanych z rolnictwem, jak zabawkowe maszyny, czy miniaturowe zwierzęta. Jedną z najbardziej znanych i sprawdzonych marek, jest firma Bruder, traktor natomiast, to ich specjalność. Bruder traktor to nie jest tylko traktor - to najlepsza zabawkowa maszyna, jaką można znaleźć na rynku. Co sprawia, że firma Bruder nie ma sobie równych? Wpływa na to kilka czynników.

Wierność odtworzenia

bruder Traktor

Bruder w swojej ofercie posiada szereg traktorów i dodatków do nich, jak przyczepy, pługi, piaskarki czy wywrotki, będące wiernymi kopiami realnych modeli czołowych światowych firm produkujących maszyny rolnicze. Znajdziemy wśród traktorów Bruder takie marki jak John Deere, New Holand, JCB, Fendt, Claas, Steyr, Massey Ferguson, Case czy Deutz. Te zabawki to stuprocentowe odpowiedniki oryginalnych traktorów wykonane w skali 1:16. Producent zadbał o nawet najmniejsze szczegóły, co sprawia, że Bruder traktory to nie tylko świetny pomysł na prezent dla dziecka, ale także jest to produkt kolekcjonerski, który ucieszy każdego dorosłego fana maszyn rolniczych. Dodatkowo, każdy model posiada wiele dedykowanych jemu części zamiennych i dodatków, dzięki czemu zabawa nigdy się nie nudzi.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Bruder dba o to, by w swoich produktach wykorzystywać zróżnicowane i odpowiadające oryginałom materiały. Nie są to plastikowe zabawki, które zaczną po tygodniu zaczną pękać, ale sporych gabarytów i o odpowiedniej wadze pełnoprawne repliki wykonane między innymi z gumy, metalu czy pleksi. Wiele elementów jest ruchomych. W Bruder traktory możemy otwierać przednie drzwi kabiny i maskę silniki, dodawać kolejne ruchome elementy, jak podnośniki czy pług śnieżny. Możemy zajrzeć do kabiny, albo obejrzeć podwozie i cieszyć oko precyzyjnym i profesjonalnym wykończeniem, które zostało wykonane z starannością o najmniejszy szczegół. To prawdziwa gratka dla fanów maszyn rolniczych i ich dzieci. Zabawki rolnicze to niesłabnący trend wśród prezentów dla tych młodszych i nieco starszych, a traktory Bruder to zdecydowanie najwyższa półka. Jeśli zależy nam zarówno na świetnej zabawie i sprawieniu naszemu dziecku radości, ale chcemy również wybrać produkt oryginalny, ze świetnych materiałów i wykonany z dbałością o szczegóły, to Bruder traktor będzie strzałem w dziesiątkę.