Udane wesele jest marzeniem każdej młodej pary. Dlatego przygotowania do niego rozpoczynają się już długo przed terminem samego ślubu. Ubiór, dekoracje, sala i oczywiście prowadzący całe wesele, czyli Dj muszą zgrać się w jednym terminie. Nie jest to proste zadanie. Bardzo ważny jest wybór właściwego D0j na wesele. Do najlepszych należy Dj na wesele z Warszawy. Dj musi posiadać pewne cechy, na które należy zwrócić uwagę.

Opinie

Na samym początku warto zwrócić uwagę na rekomendacje innych osób. Należy jednak pamiętać, że każdy ma inne potrzeby. Warto więc zapytać osoby, które korzystały z usług danego Dj o całokształt pracy i kreatywność muzyka.

Doświadczenie

[caption id="attachment_758" align="alignleft" width="208"]dj na wesele Dj na wesele z Waraszawy[/caption]

Każdy profesjonalny Dj zbiera swoje portfolio, czyli swoje doświadczenie. Świetnym dowodem mogą być nagrania z prowadzonych już imprez. Oczywiście, pod uwagę trzeba wziąć także to, że osoby z nagrania mogły nie bawić się dobrze z innych względów. Jednak kilka dokumenty z różnych wesel mogą świadczyć o tym, w jaki sposób Dj potrafi zabawić gości.

Warunki współpracy

Gdy już zdecydujemy się na wybór usług danego Dj musimy ustalić z nim najważniejsze kwestie dotyczące czasu, jaki może przeznaczyć na wesele, ilość przerw jakie chce wprowadzić Dj oraz ich długość. Bardzo ważna kwestia to także spożywanie alkoholu przez Dj. Nie każdy wyraża na to zgodę, dlatego warto omówić to przed samym weselem. Jeszcze jedna istotna kwestia, którą należy poruczyć to role, jakie pełnić będzie Dj. Bardzo często prowadzi on również całą imprezę, czyli pełni jednocześnie rolę Wodzireja.