Umysł dziecka, jak zresztą każdego człowieka, to niezwykle skomplikowany narząd, który wymaga odpowiedniego pobudzenia, dzięki czemu będzie się w prawidłowy sposób rozwijał. Fundując swoim dzieciom łamigłówki, czynimy krok do przodu, jeżeli chodzi o ich prawidłowy rozwój. Pomóc w tym mogą zabawki od firmy Fat Brain Toys. W ich ofercie znaleźć można wiele ciekawych produktów, które będą wspomagały rozwój małych dzieci już od bardzo wczesnych etapów życia.

Od pierwszych dni życia

Wielu rodziców wychodzi z założenia, że małe dziecko w pierwszych miesiącach życia jedynie śpi, leży, czasem je i załatwia swoje potrzeby w pieluchę. Poniekąd jest to prawda, ale tylko od dorosłego zależy, czy zaserwujemy maluchowi jakieś bodźce, dzięki czemu jego umysł zacznie pracować oraz uczyć się też nowych rzeczy. Bardzo dużą uwagę zwraca się na to, aby pokazywać dzieciom książeczki – w pierwszej kolejności w wersji czarno-białej, a potem w wersji kolorowej. Dzięki temu poznają świat przez obrazki, a także uczą się, że książeczki to całkiem fajna sprawa. Ale nie tylko książeczki będą dobre w takim wypadku. Fat Brain Toys w swojej ofercie ma wiele fantastycznych produktów, dzięki czemu maluchy mogą zrozumieć wiele istotnych rzeczy. W ich ofercie znaleźć można produkty, które dopasowane są do wieku dziecka, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego, co będzie pasowało młodym rodzicom i jego dziecku.

Prawidłowy rozwój dzieckaWesoła zabawa

Fat Brain Toys dokłada wszelkich starań, aby zaoferować dzieciom wysokiej jakości zabawki bezpieczne w użytkowaniu. I tak można zakupić sprytny samolot, dzięki któremu dziecko zrozumie, jak działa układ napędowy takiego pojazdu. Czasem dorosłemu ciężko zrozumieć, że samolot lata, a co dopiero dziecku. Ciekawym produktem z ich oferty są również wirujące przyssawki, które dedykowane są maluchom już od szóstego miesiąca życia. Żywe kolory skutecznie przyciągają uwagę malucha, który dzięki nim ma szansę poćwiczyć swoją koordynację ruchową. Nawet leżące maluchy zrobią wszystko, aby móc dostać się w pobliże takich wirujących przyssawek wykonanych z bezpiecznego materiału. Ośmiornica do ciągnięcia to doskonała alternatywa dla maluchów, które nie chcą mieć pieska na smyczy, ale chcą wyprowadzać jakiegoś przyjaciela na spacer. Taka ośmiornica na pewno bardzo chętnie wszędzie pójdzie za dzieckiem. Do tego Fat Brain Toys ma w swojej ofercie wiele innych zabawek, które doskonale wpływają na rozwój umysłowy dziecka, jak chociażby klocki konstrukcyjne, kulodrom czy gry logiczne.